KONST / Litografier / Färglitografi 17412090
nr 1741 2090
Bertil Berg
(f. 1935), Sverige
Komposition, oramat löst blad. Signerad, numrerad Pt -75. Färglitografi. Bladets mått: 90x65 cm
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:54:37
15/11 14:11:46
17 nov
Bertil Berg
Läs mer om Bertil Berg